/ در دسته‌ بندی نشده / توسط
آخرین زمان ویرایش:

انتقال کاربران به شبکه های اجتماعی در وردپرس

با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز تم گالری؛
سایت های مختلفی هستند که در کنار وب سایت، در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک، اینستاگرام، تویتر و… نیز فعالیت دارند که هم باعث رونق کسب و کارشان شده است و روز به روز به تعداد دنبال کنندگانشان اضافه می شود. برای اینکه بتوانیم نوشته ها و مقالات خود را بیشتر در معرض دید قرار دهیم و کاربران بیشتری را جذب کنیم می توانیم آنها را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذاریم. همچنین با قرار دادن امکانی در وبسایت خود، سایر کاربران را نیز به شبکه های اجتماعی در وردپرس منتقل کنیم.
اینکار حتی برای وبسایت های فروشگاهی می تواند بهترین گزینه باشد.

شبکه های اجتماعی در وردپرس با WS Sharebar

امروز قصد معرفی افزونه ای تحت عنوان “WS Sharebar” داریم. این افزونه در مخزن چند میلیونی افزونه های وردپرس به ثبت رسیده است و تا کنون بیش از ۶۰ دانلود و نصب موفق داشته است و افزونه ای نوپا محسوب می شود که شبکه های اجتماعی در وردپرس را راه اندازی می کند.

wa-sharebar-wordpress-org-hamarwp

آموزش نصب و راه اندازی افزونه

ابتدا افزونه را دانلود و نصب و فعال سازی میکنیم. (شما میتوانید در انتهای همین آموزش آخرین نسخه افزونه را به صورت رایگان دانلود نمایید.)
بعد از نصب و فعال سازی افزونه، گزینه ای در قسمت تنظیمات پنل مدیریت وردپرس تحت عنوان Ws Sharebar اضافه می شود. با کلیک بر روی این گزینه وارد تنظیمات افزونه می شویم.

در ادامه بخوانید  افزودن تب های اضافی در ووکامرس با YITH WooCommerce Tab Manager

admin-ws-sharebar-hamyarwp

تنظیمات افزونه

در قسمت تنظیمات این افزونه چند گزینه برای شبکه های اجتماعی در وردپرس وجود دارد که با کلیک روی هر کدام میتوانید آن را به شبکه های دیگر افزونه اضافه کنید. در انتها از شما میخواهد که تنظیمات نمایش را مشخص کنید.

settings-ws-sharebar-hamyarwp

بدین ترتیب می توانید آیکون شبکه های اجتماعی را به مدلی که این افزونه به شما ارائه می کند را به نمایش بگذارید. با این کار نه تنها خودتان بلکه کاربران شما نیز می توانند مطالب، محصولات و… از وبسایت شما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

دانلود افزونه WS Sharebar

نوشته های مشابه

جلوگیری از ارسال عنوان تکراری در وردپرس

با سلام خدمت دوستان؛ همانطور که می دانید عنوان پست شما و آدرس URl ها نقش مهمی در جستجوگر ها…

ارسال فایل در بخش نظرات وردپرس

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی! بسیاری از کاربران از عدم وجود ارسال فایل در بخش نظرات شکایت می کنند. زیرا…

نمونه سوالات استخدامی قالب وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد