توضیحات محصول

در این سیستم میتوانید محصولات دیجیتالی و دانلودی را به فروش برسانید و یا حتی بهتر از اون یک فروشگاه حرفه ای همانند تم فارست یا کریتیو مارکت یا مشابه آنها را راه اندازی و با کمک دوستان و همکاران مارکت خودتان را ایجاد نمائید . با کمک دوستان و آشنایان ؟ بلی با قابلیتی که این قالب در اختیار شما قرار میدهد میتوانید سیستم همکاری در فروش (فروشگاه اختصاصی برای هر فروشنده) را با بی نهایت فروشنده طراحی و از فروشندگان کمسیون (مثلا ۱۰% فروش هر محصول) دریافت کنید .

قالب بازارچه ( Marketplace )یک سیستم قدرتمند و فوق حرفه ای می باشد که با کمک افزونه Easy Digital Download توانسته یک سیستم کامل را برای کسانی که تمایل به راه اندازی مارکت های بزرگ دارند آماده کند که با افزودنی هایی که تدارک دیده شده روز بروز پیشرفته تر میشود و همچنین این افزونه ویژه با اکثر درگاههای بانکی ایران از جمله: بانک ملت، ملی، پارسیان، زرین پال ، فراگیت و … هماهنگ شده است که براحتی میتوانید سیستم فروشگاهی خود را به شبکه شتاب وصل و از پرداخت های امن بانکی استفاده نمائید . علاوه بر آن تیم پرو استایل افزونه کیف پول را نیز برای راحتی کار شما عزیزان به این سیستم اضافه کرده است تا با شارژ کیف پول کاربران هزینه محصولات را از کیف پول پرداخت نمایند .

لازم به ذکر است که این قالب بنا به سفارش کاربران تم گالری بصورت اورجینال تهیه شده و آخرین نسخه موجود می باشد که افزونه های جانبی برای توسعه امکانات مارکت در این بسته قرار گرفته است و امکانات بیشتری نیست اضافه خواهد شد .

خب با برخی از قابلیت های این قالب بیشتر آشنا شویم :

قالب مارکت وردپرس مختص فروش فایل و محصولات دانلودی

پنل تنظیمات قالب مارکت وردپرس

پنل تنظیمات قالب مارکت وردپرس

افزونه های اورجینال دیدگاه و امتیاز دهی

افزونه به اشتراک گذاری مطالب
برگه های طراحی شده و آماده در قالب مارکت وردپرس پنل کاربری حرفه ای برای فوشنده و مشتریدارای افزونه صفحه ساز ویژوال
استفاده از اسلایدر پیشرفته در قالب مارکت پلیس

نمونه سوالات استخدامی قالب وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد